Walka z nowotworem…

„Dr Carolyn Anders, okulista oraz specjalista promocji zdrowia, dokonała niezwykle interesującego odkrycia. Przeglądając naukowe publikacje dotyczące leczenia raka piersi, na który zapadła jej matka, natrafiła na bardzo ciekawe dane dotyczące niespotykanie niskiej zachorowalności na schorzenia nowotworowe wśród mieszkańców Indii….”

A więc można mieć nadzieję?
Kukrkuma…

kurkuma

„… zawarta w niej kurkumina jest najsilniejszą naturalną substancją o działaniu przeciwzapalnym. Na łamach renomowanego czasopisma ?Journal of National Cancer Institute? opublikowano badania dowodzące, że związek może w znacznym stopniu zahamować proces namnażania komórek nowotworowych w przypadku raka okrężnicy, gruczołu krokowego, jajników, piersi oraz mózgu….”

Trzeba jeść kurkumę. Ale w jakiej formie?

„…Problemem okazał się jednak niski poziom wchłaniania kurkuminy przyjmowanej czy to w postaci przyprawy, czy ekstraktu dostępnego w formie suplementu. Okazało się, że absorbcję tego związku znacznie, bo aż o 2 tys. proc., zwiększa pieprz, pod warunkiem że zostanie rozpuszczony w oliwie z oliwek.

W ten sposób powstał przepis na niezwykle silną miksturę o działaniu przeciwnowotworowym. Dr Anders zaleca zmieszanie 1/4 łyżeczki sproszkowanej kurkumy, 1/2 łyżeczki oliwy z oliwek i sporej szczypty pieprzu. Taką mieszankę warto, jej zdaniem…”

A więc – naturalne sposoby. Nie chemia i tabletki…

Może orzechy macadamia też?
I inne warzywa i owoce?

Więcej… Wystarczą trzy składniki, by stworzyć miksturę o silnym działaniu przeciwnowotworowym