Koleżanka Iza kandyduje do rady miasta Poznania.

Polecam wszystkim osobę, którą znam, kandyduje z okolic: Podolany, Smochowice, Krzyżowniki, Kiekrz, Strzeszyn. Osiedla: Chrobrego, Batorego, Śmiałego, Sobieskiego, Jagiełły, Zygminta Starego, Marysieńki, Hulewiczów
39_16_nowak_izabela
Odrobinę o niej:
„Absolwentka Wydziału Filozofii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z zawodu pracownik socjalny z wieloletnim doświadczeniem . W pracy zawodowej specjalizuje się jako asystent rodziny.Pomaga i wspiera tych którzy są dotknięci wykluczeniem społecznym , zwłaszcza rodziny gdzie występują problemy opiekuńczo – wychowawcze. Najczęściej pracuje z rodzinami biologicznymi gdzie istnieje zagrożenie umieszczeniem dzieci w placówkach lub gdzie rodzice walczą o prawa

do odzyskanie dzieci. Jest jednym z pierwszych i najlepszych asystentów rodziny w Polsce. Publikuje artykuły w specjalistycznej literaturze poruszające tematykę pomocy społecznej.

Założycielka i działaczka Stowarzyszenia Wsparcie i Pomoc,które ma na celu poprawę funkcjonowania warunków życia poznańskich rodzin w poszczególnych obszarach życia społecznego poprzez wzmacnianie dorosłych członków rodzin i ich dzieci, minimalizowanie i wyrównywanie braków wynikających z ich trudnych przeżyć i traumatycznych doświadczeń oraz ochronę na rzecz rodziny.
Jest asystentem społecznym przy Biurze Poselskim. Zajmuje się udzielaniem porad w sprawach szeroko pojętej pomocy społecznej.

Prowadzi własny blog www.izabelanowak.salon24.pl na którym porusza ważne i trudne problemy społeczne.
Wiceprzewodnicząca Stowarzyszenia Kongres Kobiet Konserwatywnych. Interesuje się polityką społeczną, sprawami kobiet i ideologią gender w kontekście filozoficzno – moralnym oraz współczesnymi zagrożeniami duchowymi.
Jej pasją jest literatura piękna zwłaszcza powieści Marka Hłasko, poezja, polskie filmy okresu przedwojennego, zloty motocyklowe.

IZABELA NOWAK- NOWA ENERGIA DLA POZNANIA.
Bycie Radnym to odpowiedzialność i misja. Poznań zasługuje na nową energię i realne zmiany , a lokalna polityka potrzebuje świeżości. Od ponad 15 lat pracuję dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszego miasta. Jestem osobą pracowitą , z pomysłami, otwartą na potrzeby drugiego człowieka . Potrafię słuchać i skutecznie działać. Miasto w mojej ocenie niewystarczająco zajmuje się potrzebami osób w trudnych sytuacjach życiowych . Nastąpił też przerost urzędników , a jest za mało osób , które zajmują się na co dzień pomagając i wspierając zwykłego człowieka. Jako Radna będę rzecznikiem najważniejszych potrzeb osób i rodzin.”