Tęcza w Poznaniu nawet nie dała rady powstać.

Dzięki silnej nodze mieszkańca miasta, który już na początku po prostu stanął na tęczy leżącej na trawie w pasie drogowym przy Placu Zbawiciela w Poznaniu organizatorzy nie mogli jej nawet unieść.
(filmy z najciekawszymi wypowiedziami na dole materiału)
blokadnik_teczy
Później wkroczył do akcji Noe, zdegustowany sztucznymi kwiatkami w tęczy, podejrzewając być może i słusznie, że pochodzą z cmentarza nieopodal i to wcale nie ze śmietników…?

noe_krytykuje_tecze
Wyrażał też oburzenie jakością tęczy przywleczonej przez „miernych aktorzynów” – jak określił ich blokujący podniesienie tęczy mieszkaniec Poznania.

Co prawda nie mógłby tego dokonać gdyby nie inny dzielny mieszkaniec Poznania, który już na początku doprowadził kopami do jej przewrócenia… Za co potem policja go spisała, chociaż nie chciał czuć na sobie oddechu jednego z policjantów, który – jak twierdził – nie był zbyt świeży…
dewastator_teczy
Mimo prób, tęcza nie powstała z ziemi już)- udaremniła to czynna zbiorowa praca policji, zgromadzonych mieszkańców Poznania, Noego i innych.
tam_gdzie_tecza_miala_stanac

demontaz_teczy

tecza_na_smieci

tecza_wywieziona_na_smieci
Padło też hasło rozebrania jej i wręczenia po jednym kwiatku każdemu obecnemu, a tajniakom nawet po dwa, co szczególnie wzbudziło wesołość. Do tego jednak nie doszło, ponieważ tęczę wywieziono na śmietnik jak pokazują ostatnie zdjęcia…

Akcja była całkowicie nielegalna, jak orzekli policjanci – organizatorzy odpowiedzą w trybie administracyjnym za zaśmiecanie pasa drogowego – karę nałożą służby miejskie.

I tyle opowieści o „próbie tęczy” w Poznaniu.

tecza_nie_daje_rady_poznaniak_ja_blokuje
(tęcza nie daje rady, straż męska, która jest kobietą klęczy błagalnie przed dzielnym Poznaniakiem blokującym jej powstanie…)

spisywani_organizatorzy_zamieszania

tecza_blokada

Więcej filmów wkrótce.
Nowe filmy dodane 21.08.:

„Ryszard Ochódzki ze mną!”

Czytaj też na portalu >a href=”http://www.prawy.pl/z-kraju/6726-nielegalna-i-nieudana-instalacja-teczy-w-poznaniu-zdjecia”> prawy.pl

Jeszcze kilka zdjęć pokazujących popularność Noego:
noe_bardziej_medialny

noe


Inne wpisy:
http://www.prawy.pl/z-kraju/6726-nielegalna-i-nieudana-instalacja-teczy-w-poznaniu-zdjecia

http://interia360.pl/polska/wielkopolskie/artykul/tecza-na-placu-zbawiciela-nie-powstala,69312

http://www.wykop.pl/link/2124252/tecza-w-poznaniu-nawet-nie-dala-rady-powstac-my-blog/#comment-22990192